#کیک_یخچالی_دسر
۲بسته بیسکوییت پتی بور
۱بسته پودینگ آماده (میتونین خانگی هم درست کنین من توخونه آمادشو داشتم همونو درست کردم)
۲عدد موز
شکلات تخته ای در ۲ رنگ از هرکدوم ۲قاشق برا تزیین
مقداری پودر پسته براتزیین
پودینگ رو طبق دستور روی پاکت درست میکنیم ومیزاریم تاکمی از گرما بیفته زود زودباقاشق هم بزنین تا رویه نبنده
روی یه سینی بزرگ سلفون بکشین یکی دوقاشق پودینگ رو روی سلفون بریزین وصاف کنین بیسکوییت هارو به طول ۵تا ۶ عدد بیسکویت وعرض ۳بیسکویت بچینین دوباره پودینگ بریزین وصاف کنین وردیف دوم رو بچینین باز پودینگ بریزین اینبار فقط کناره هارو بیسکوییت بزارین و دروسط موزهارو پوست بگیرین وبزارین بقیه ی پودینگ رو روی بیسکوییت وموز بریزن وصاف کنین واز هر دوطرف سلفون رو بلند کنین تا بیسکوییتها روی هم بیایین وبهم وصل بشن اگه بهم وصل نشدن وکمی فاصله بودهم اشکالی نداره سلفون رو کامل روش بپیچین وبرای چند ساعت داخل یخجال بزارین( من ۱ساعت فریزر گذاشتم )
بعدسلفون رو جدا کنین ودر ظرف پذیرایی بزارین وروش هم خامه کشی میتونیدبکنین وبا خامه صبحانه وشکلات گاناش درست کنین وروی خامه رو تزیین کنین وپسته بپاشین .یا شکلات تخته ای سفید و کاکایویی رو رنده کنید بریزین روس
برای درست کردن گاناش🍫🍫 خامه رو بزارین روی حرارت ملایم گاز وقتی از کناره ها شروع کرد به جوشیدن شکلات رو رنده کنین وروی خامه بریزین وهم بزنین تا یکدست بشه وبرا تزیین استفاده کنین.
این دسروقتی که مهمون ناخونده دارین دسر بسیارراحت و لذیذ وخوشمزه ای هست اگه خامه دردسترس ندارین همون پودینگ رو بریزین رو بیسکوییتها وکاور کنین وتزیین.😊😊[فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند قادر به دیدن لینک ها می باشند ]